Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

01.09. 2021 r.  o godz. 9.00 odbył się w Szkole Podstawowej im. J. Kusocińskiego w Suchaniu apel inaugurujący rok szkolny 2021/2022. Uroczystość ta miała miejsce na placu przed budynkiem szkoły, gdzie zgromadzili się zaproszeni goście, dyrekcja, pracownicy szkoły, uczniowie klas IV-VIII oraz ich rodzice.

Apel rozpoczęła występem uczennica kl.8c Agata Kwiatkowska. Następnie głos zabrała p. dyrektor Małgorzata Konopka, która przedstawiła organizację nowego roku szkolnego oraz przypomniała o 82 rocznicy wybuchu drugiej wojny światowej.  Uczestnicy apelu minutą ciszy uczcili pamięć poległych.

Głos zabrała również pani Burmistrz Suchania Stanisława Bondar, która zachęcała uczniów i rodziców do szczepień przeciwko Covid.  Pani wicedyrektor Magdalena Gładun przedstawiła nowych pracowników szkoły, a po apelu uczniowie z wychowawcami udali się do klas.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego.