Dane adresowe placówki

tel.91 5624012

e-mail: spsu@post.pl

mgr Magdalena Gładun

Prezydium Rady Rodziców w składzie:

Przewodnicząca – p. Agnieszka Dąbek

Zastępca przewodniczącego – p. Marlena Spasiuk

Sekretarz – p. Monika Filipiak

Skarbnik – p. Dorota Podolak

Podajemy konto Rady Rodziców do przekazywania składek na Radę Rodziców:

34 9387 1042 4200 7650 2000 0030

Ubezpieczenie EDU PLUS

W dokumencie do pobrania poniżej publikujemy ogólne warunki ubezpieczenia dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2020-2021 - dotyczy to rodziców tych uczniów, którzy zgłosili chęć ubezpieczenia dzieci .

Projekt " Pod biało-czerwoną"

Poniżej publikujemy list Rzecznika MEN zapraszajacy rodziców, uczniów i nauczycieli do przyłączenia się do projektu "Pod biało-czerwoną".

Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też prosimy o poinformowanie uczniów, nauczycieli i rodziców o możliwości oddania głosów poparcia.

Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Apel do rolników

Poniżej publikujemy list Głównego Inspektora Pracy skierowany do rolników w związku z epidemią Covid-19 .

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W 2021/2022

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

ul. Wały Chrobrego 4

tel. 91-442-75-00

SZANOWNI  RODZICE

Informujemy, o możliwości kontaktu telefonicznego lub osobistego z wizytatorami Kuratorium Oświaty w Szczecinie - koordynatorami ds. edukacji włączającej:

p. Hanną Markowską i p. Agnieszką Stroynowską

w każdy poniedziałek w godz. 15.30 – 17.00.

Kuratorium Oświaty w Szczecinie

NIEBEZPIECZNA GRA „MOMO CHALLENGE”

Policja ostrzega przed grą „Momo Challenge”. Na niebezpieczeństwo narażone są przede wszystkim dzieci. „Momo Challenge” to forma gry, która rozprzestrzenia się dzięki mediom społecznościowym oraz komunikatorom zainstalowanym w telefonach komórkowych.

Gra polega na zaakceptowaniu zaproszenia do znajomych od „Momo”, makabrycznie wyglądającej lalki. Jeśli doda się ją do swoich kontaktów, Momo przesyła straszne wiadomości. „Ofiara” zaczyna otrzymywać groźby oraz instrukcje przekonujące                        do wykonywania określonych zadań. Początkowo Momo jest miła i próbuje zaprzyjaźnić się     z  dzieckiem. Dołączenie strasznej postaci do kontaktów skutkuje zainfekowaniem urządzenia użytkownika wirusem wydobywającym prywatne dane.

Momo grozi swoim ofiarom,  że: upubliczni ich dane i dane najbliższych osób oraz wyrządzi szkodę członkom rodziny.   Co istotne, groźby są często „wzbogacane” przerażającymi lub krwawymi obrazami. Warto podkreślić, że Momo zachęca użytkowników gry do samookaleczeń lub samobójstw. Według spekulacji, gra pochodzi z Japonii. Szybko rozprzestrzeniła się jednak na Amerykę Łacińską i Północną. Numery telefonów związane z „Momo” pochodzą z Japonii, Meksyku i Kolumbii.

Policja zwraca się do rodziców o wzmożoną czujność.