MAMY LAUREATA!

Ogromnie miło jest nam poinformować, że uczennica naszej szkoły, Anna Sałapata z klasy 8a, została laureatem wojewódzkiego konkursu historycznego. Do konkursowych zmagań Ania przygotowywała się pod bacznym okiem pani Grażyny Barszcz. Zdobycie tytułu laureata jest nie lada osiągnięciem, gdyż konkurencja była ogromna, a poziom trudności pytań dość duży. Z tym większą radością i dumą pragniemy Ani pogratulować sukcesu.

Brawo dla naszych uczniów!

Do Finału Regionalnego Konkursu „Sportowa Alfa i Omega” (15.04.2021 r.) awansowało aż czterech naszych reprezentantów:  Alicja Stolarska, Zuzanna Szymczak, Mikołaj Maliniak i Antoni Poniżnik.

Uczniowi ci z powodzeniem przeszli kolejne etapy rywalizacji.

Wyniki uzyskane przez naszą drużynę w Finale są szczególnie satysfakcjonujące – Antoni Poniżnik został zwycięzcą Finału Regionalnego „Sportowa Alfa i Omega”.

Zuzanna Szymczak zajęła VI miejsce.

Gratulujemy i życzymy powtórzenia sukcesu za rok.

Do Eliminacji Powiatowych Konkursu „Sportowa Alfa i Omega” przystąpiło dwunastu naszych reprezentantów. Wyniki są dla suchańskiej drużyny bardzo satysfakcjonujące -
aż czterech „naszych” uzyskało awans do Etapu Regionalnego „Sportowej Alfy i Omegi”.

Są to: Zuzanna Szymczak - 40 pkt, Mikołaj Maliniak - 39 pkt, Alicja Stolarska - 39 pkt i Antoni Poniżnik - 39 pkt.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy awansu do kolejnego etapu rywalizacji

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczeń naszej szkoły, Szymon Dybała z klasy 4b, zajął drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Smaczna Europa”, który został zorganizowany przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom. Laureat otrzymał gratulacje od pani dyrektor Małgorzaty Konopka oraz drobny upominek.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Miło nam poinformować, że reprezentantki Szkoły Podstawowej zdobyły

IV  miejsce  w Finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Unihokeju Dziewcząt    w Wierzchowie w dniu 13.12.2018r .

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Miło nam poinformować, że uczeń naszego gimnazjum - Jakub Jurek  uzyskał tytuł Laureata Etapu Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Jednocześnie tytuły Finalistów etapu wojewódzkiego uzyskali:

• Kacper Pelo - w Konkursie z Języka Polskiego i Wiedzy o Społeczeństwie oraz
  • Patrycja Morawska -  w  Konkursie Języka Niemieckiego,

dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2017/2018

Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności, jak również życzymy Jakubowi, Kacprowi i Patrycji dalszych sukcesów.

Miło nam poinformować, że uczeń naszego gimnazjum - Paweł Kreczko  uzyskał tytuł

• Finalisty Etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego,
  • Finalisty Etapu Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,
  • Finalisty Etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego oraz
  • Finalisty Etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2016/2017

Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności, jak również życzymy Pawłowi dalszych sukcesów.

Miło nam poinformować, że reprezentantki Gimnazjum zdobyły III miejsce           w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Dziewcząt                                                     w Mrzeżynie w dniu 18. 05.2016r

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Miło nam poinformować, że uczennica naszego gimnazjum -                                                                  Magdalena Sawczuk                                                              uzyskała tytuł Laureatki Etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego            dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego                                  w roku szkolnym 2014/2015

Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności, jak również życzymy Magdalenie dalszych sukcesów.

Miło nam poinformować, że uczennice naszego gimnazjum -                                         Marcelina Sawczuk i Magdalena Sawczuk                                                      uzyskały tytuł tytuł Laureatki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego                  z Elementami Wiedzy o Społeczeństwie dla gimnazjalistów                                 województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2013/2014

Serdecznie gratulujemy wiedzy i umiejętności, jak również życzymy Magadalenie i Marcelinie dalszych sukcesów.