Wychowawcy oddziałów w szkole - rok szkolny 2020/21

KLASA

WYCHOWAWCA

OP1

Anna Szewczyk-Okraska

OP2

Alicja Adamczyk

Ia

Jolanta Banasiak 

Ib

Aneta Berczak

II a

Małgorzata Kosińska

IIb

Aneta Berczak

III a

Agnieszka Pilżys

IIIb

Monika Sobczak

IV a

Joanna Glina

IV b

Dorota Kaczmarek

V a

Ewa Bęgier

VI a

Kinga Kopera

VIb

Tamara Rokita

VII a

Dorota Gałczyńska-Ortell

VII b

Grażyna Barszcz

VII  c

Dorota Nowicka-Bukowińska

VIII a

Wiesława Bardzińska

Zakończenie roku szkolnego 2018-19

Bal absolwentów gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej

13 czerwca 2019 roku odbył się tradycyjny Bal Absolwenta. W tym roku żegnaliśmy po raz ostatni uczniów gimnazjum i po raz pierwszy uczniów klasy ósmej szkoły podstawowej.

Impreza rozpoczęła się bardzo uroczyście - polonezem wykonanym przez uczniów klas ósmych i walcem wiedeńskim w wykonaniu uczniów gimnazjum.

Po poczęstunku przygotowanym dla nauczycieli , rodziców i uczniów odbyły się tańce. Bawiono się fantastycznie. 

projekty edukacyjne 2018/2019

07 czerwca 2019 r po raz ostatni odbyła się w naszej szkole prezentacja projektów edukacyjnych uczniów gimnazjum.

W bieżącym roku szkolnym tematem wiodącym był " Znani Polacy". Przygotowano prezentacje z historii, geografii, chemii, matematyki oraz wychowania fizycznego.

uczniowie gimnazjum prezentaowali swoje prace w różny sposób - prezentacją multimedialną, filmem , scenkami teatralnymi czy wspólnym odśpiewaniem hymnu Polski.

Szkoda, że to po raz ostatni

 

Konkurs recytatorski

Dnia 30 maja 2019 r. odbył się konkurs recytatorski dla uczniów klas IV- VIII  i III gimnazjum

Wzięło w nim udział 25 uczestników.

W kategorii klas IV –VI zwyciężyli:

1. Agata Kwiatkowska    z kl. V c    miejsce I

2. Mikołaj Maliniak         z kl. VI a   miejsce II

3. Kacper Kamiński         z kl. V b   miejsce III

W kategorii klas  IV- VIII  i III gimnazjum

1. Natalia Sobczak                    z kl. III a         miejsce I

2. Hanna Niemczynowicz         z kl. VII a       miejsce II

3. Karolina Chudyk                   z kl. III a        miejsce  III

Wyróżnienia otrzymały:

1. Natalia Piotrowska   z kl. IV a

2. Nikola Poźniak         z kl. IV a

3. Alicja Stolarska        z kl. IV a

4. Aleksandra Procek    z kl. V b

Gratulujemy zwycięzcom  i życzymy dalszych sukcesów.

Konkursy ortograficzne

W dniu    22.05.2019 r. odbył się Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas kl. IV- VI.     Wzięło w nim udział 18 uczniów.

Zwycięzcami konkursu zostali:

  1. Bronisz Natalia           z kl. VI a - miejsce I
  2. Kosińska Karolina      z kl. VI a- miejsce II
  3. Maliniak Oksana         z kl. V a - miejsce II
  4. Poniżnik Antoni          z kl. V a - miejsce III

 Szkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas VII-VIII i III gimnazjum odbył się                            dn. 24.05.2019r.

Do konkursu przystąpiło 14 uczniów.

Laureatami  zostali:

1. Tomaszewska Oliwia         z kl. III a gimnazjum – miejsce I

2. But Tomasz                        z kl. III a gimnazjum – miejsce II

3. Michalska Karolina           z kl. III a gimnazjum – miejsce III

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.